Poprawa prac licencjackich i magisterskich

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

NASZE USŁUGI

h
Poprawa i korekta pracy licencjackiej

Skuteczna poprawa i korekta prac licencjackich według wytycznych promotora i uczelni

h
Poprawa i korekta pracy magisterskiej

Skuteczna poprawa i korekta prac magisterskich według wytycznych promotora i uczelni

i
Poprawa i korekta pracy dyplomowej

Skuteczna poprawa i korekta prac dyplomowych według wytycznych promotora i uczelni

i
Poprawa i korekta pracy doktorskiej

Skuteczna poprawa i korekta prac doktorskich według wytycznych promotora i uczelni

Poprawa i korekta pracy MBA

Skuteczna poprawa i korekta prac MBA według wytycznych promotora i uczelni

Analiza statystyczna do projektów naukowych

Tworzymy profesjonalne obliczenia statystyczne do projektów naukowych

Skuteczna poprawa i korekta prac licencjakich i magisterskich

W naszej ofercie posiadamy usługę poprawy i korekty prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich doktorskich. Skutecznie poprawiamy plagiaty dla naszych klientów.

Oferujemy również indywidualną pomoc w pisaniu profesjonalnych oraz niepowtarzalnych wzorców prac: Magisterskich, Doktorskich, Habilitacyjnych w następujących dziedzinach: nauki medyczne, biologiczne, przyrodnicze, psychologiczne, pedagogiczne, humanistyczne, socjologiczne, nauki o zdrowiu oraz BHP.
Wzorzec Twojej pracy przy udziale Naszego zespołu powstaje w oparciu o przegląd najnowszej literatury naukowej z zachowaniem struktury metodologicznej IMRAD, spełniającej wymagania stawiane przez Rady Naukowe Uczelni Wyższych.

Skuteczna poprawa prac licencjackich i magisterskich – Mistrz Pióra Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Poprawionych prac

Uwzględnionych wytycznych promotora

Zadowolonych klientów

Wypitych kaw

Profesjonalna korekta prac licencjackich i  magisterskich – Mistrz Pióra

Poprawa prac dyplomowych zarówno licencjackich jak i magisterskich polega na naniesieniu poprawek o charakterze metodologicznym (z reguły są to wytyczne/poprawki promotora oraz wytyczne uczelni). Zajmujemy się zatem w tym zakresie zarówno pisaniem rozdziałów teoretycznych jak i rozdziałów empirycznych z przeprowadzeniem badań włącznie.

Służymy pomocą w określaniu celu pracy, hipotez i pytań badawczych.

Nasze usługi świadczymy także w zakresie obliczeń statystycznych, interpretacji wyników badań, formułowaniu wniosków oraz podsumowaniu badań i napisaniu dyskusji.

Przyjmujemy zlecenia zarówno na napisanie całych wzorów prac (bez znamion plagiatu) jak i konkretnych wzorów rozdziałów. Teksty opracowań całych wzorów prac lub poszczególnych ich rozdziałów piszemy od podstaw. Pracujemy zgodnie ze standardami akademickimi. Wyceny pracy jak również etapy postępowania dokonujemy indywidualnie (zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego).

Korekta prac licencjackich i magisterskich – skutecznie i profesjonalnie

Oferta firmy mistrzpiora.pl, świadczy usługi profesjonalnej i rzetelnej pomocy naukowej polegającej na poprawie oraz korekcie wszelkich prac dyplomowych, tj. poprawie prac licencjackich, magisterskich, doktorskich, inżynierskich a także prac dyplomowych oraz MBA. Profesjonalna poprawa prac w zależności od stopnia skomplikowania przypadku, polega na naniesieniu poprawek wytyczonych przed promotora, czasem poprawa prac jest ściśle opisana przed promotora. Niestety w ciągu naszego długoletniego doświadczenia w korekcie prac, możemy śmiało stwierdzić, że uwagi które są przygotowane przez promotora, nie zawsze są jasno określone, a także czasami są bardzo skrupulatne, i doprowadzają nie tylko, do naniesienia korekty względem wymogów uczelni. W większości przypadków, korekta pracy wymaga profesjonalnego uzupełnienia danych rozdziałów w merytoryczne treści, a czasami najzwyczajniej w świecie, program anty plagiatowy nie przepuszcza pracy. Wtedy potrzebna jest inna usługa którą świadczymy tj. poprawa plagiatu.

 

Poprawa prac magisterskich i licencjackich – czy warto skorzystać ?

Poprawa pracy to szczegółowa korekta, według wytycznych ustalonych przez osobę prowadzącą studenta tj. promotora. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam, na profesjonalną korektę pracy pod kątem wszystkich wytycznych przygotowanych przez promotora. Z uwagi na indywidualny charakter oferowanych przez nas usług, każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie, i w ten sam wyceniania jest usługa poprawy i korekty pracy.

Ile kosztuje poprawa prac dyplomowych ? – licencjackich i magisterskich

Z reguły koszt poprawy prac dyplomowych, w tym licencjackich magisterskich, inżynierskich zaczyna się od 500zł do 7000zł i w zależności od stopnia skomplikowania pracy ilości poprawek do naniesienia i wytycznych promotora. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie bezpłatnej wyceny poprawy swojej pracy magisterskiej czy licencjackiej.

Cenę poprawy pracy zazwyczaj determinują wytyczne przygotowane przez promotora, ilości wytycznych, oraz złożoność całego projektu dyplomowego. Czasami promotor jest bardzo wymagający, i skrupulatny i ilość poprawek do zastosowania w pracy magisterskiej czy licencjackiej, jest dość duża co jest również pracochłonne. Jednak jako specjaliści jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom – studentom, usługi na najwyższym poziomie.

Ile trwa poprawa prac licencjackich i magisterskich ?

Z reguły czas wynosi od 5 do 7 dni roboczych. Jednak w niektórych przypadkach, czas może zostać wydłużony. Podlega to zazwyczaj indywidualnej ocenie, po przesłaniu szczegółowych wytycznych przygotowanych przez promotora. Po zaznajomieniu się z danych zakresem prac, przesyłamy wycenę usługi.

Czy moja praca zostanie zaakceptowana przez promotora?

Mamy długoletnie doświadczenie akademickie, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz bezpłatnej wyceny.

 

Dlaczego warto ? 

• Specjalizujemy się w pomocy dla wszystkich osób, które w procesie pisania pracy dyplomowej, magisterskiej, doktorskiej napotkały problem i nie są w stanie same sobie z nim poradzić.

• Jeśli nie wiesz jak zacząć, masz kłopot z zebraniem bibliografii lub napisaniem planu – skontaktuj się z nami. Zaoszczędzisz sobie stresu i nieprzespanych nocy.

• Nie potrafisz samodzielnie zaplanować etapów postępowania badawczego zgodnego ze sztuką metodologiczną?

• Nie potrafisz poprawnie skonstruować bazy danych, zakodować i poddać operacjonalizacji zmiennych?

• Masz problem z przeprowadzeniem w profesjonalny sposób analizy statystycznej do pracy magisterskiej, doktorskiej, habilitacyjnej czy projektu naukowego?

• Chcesz mieć przejrzyście, graficznie zaprezentowane i profesjonalnie opisane wyniki swoich badań naukowych ?

• Nie potrafisz samodzielnie napisać rozdziału, części lub też całości swojej pracy naukowej?

• Pomagamy w tej kwestii począwszy od przeglądu literatury przedmiotu potrzebnej do wstępu pracy aż po dyskusję uzyskanych wyników z wynikami innych Autorów i wyciągnięcie wiążących wniosków mając na uwadze osiągnięte w wynikach istotności statystyczne.

 

Realizacja

• Priorytetem podczas realizacji zlecenia jest dla nas zadowolenie klienta, którego traktujemy zawsze indywidualnie. Wzorzec Twojej pracy będzie niepowtarzalny. System antyplagiatowy nie wykaże drugiej podobnej pracy.

• W prosty i zrozumiały sposób omawiamy wszystkie etapy postepowania badawczego łącznie z uzasadnieniem wyboru zastosowanych testów statystycznych aż do momentu zakończenia projektu naukowego czy też udanej obrony pracy dyplomowej.

• Pomożemy Tobie dobrać (popartą obliczeniami statystycznymi) liczebność próby badanej, począwszy od napisania wniosku do Komisji Bioetycznej i uzyskania zgody jak i na późniejszych etapach realizacji postępowania badawczego.

• Wykonujemy także poprawy plagiatu „na cito” tzn. w ostatnich dniach przed złożeniem pracy zaliczeniowej.

• Naszą pomoc oferujemy na każdym etapie realizacji zlecenia, np. przy przygotowaniu bazy danych, postawieniu odpowiednich hipotez, przy przeprowadzeniu analizy statystycznej etc.

• Piszemy także „na cito” rozdziały teoretyczne: wstęp, cel, materiał i metody, wyniki, dyskusja (struktura IMRAD).