Poprawa prac licencjackich i magisterskich

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

NASZE USŁUGI

h

Poprawa i korekta pracy licencjackiej

Skuteczna poprawa i korekta prac licencjackich według wytycznych promotora

h

Poprawa i korekta pracy magisterskiej

Skuteczna poprawa i korekta prac magisterskich według wytycznych promotora

i

Poprawa i korekta pracy dyplomowej

Skuteczna poprawa i korekta prac dyplomowych według wytycznych promotora

i

Poprawa i korekta pracy doktorskiej

Skuteczna poprawa i korekta prac doktorskich według wytycznych promotora

Poprawa i korekta pracy MBA

Skuteczna poprawa i korekta prac MBA według wytycznych promotora

Analiza statystyczna do projektów naukowych

Tworzymy profesjonalne obliczenia statystyczne do projektów naukowych

Skuteczna poprawa i korekta prac licencjakich i magisterskich

W naszej ofercie posiadamy usługę poprawy prac dyplomowych: licencjackich, magisterskich doktorskich. Skutecznie poprawiamy plagiaty dla naszych klientów.

Oferujemy indywidualną pomoc w poprawie i korekcie wszystkich prac naukowych tj: Magisterskich, Doktorskich, Habilitacyjnych w następujących dziedzinach: nauki medyczne, biologiczne, przyrodnicze, psychologiczne, pedagogiczne, humanistyczne, socjologiczne, nauki o zdrowiu oraz BHP.
Poprawiona praca przy udziale Naszego zespołu powstaje w oparciu o przegląd najnowszej literatury naukowej z zachowaniem struktury metodologicznej IMRAD, spełniającej wymagania stawiane przez Rady Naukowe Uczelni Wyższych.

Skuteczna poprawa prac licencjackich i magisterskich – Mistrz Pióra Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Poprawionych prac

Uwzględnionych wytycznych promotora

Zadowolonych klientów

Wypitych kaw

Profesjonalna korekta prac licencjackich i  magisterskich – Mistrz Pióra

Poprawa prac dyplomowych zarówno magisterskich jak i licencjackich polega na naniesieniu poprawek o charakterze metodologicznym (z reguły są to wytyczne/poprawki promotora). Zajmujemy się zatem w tym zakresie zarówno poprawą rozdziałów teoretycznych jak i korektą rozdziałów empirycznych z przeprowadzenymi badaniami włącznie.

Służymy pomocą w określaniu celu pracy, hipotez i pytań badawczych.

Nasze usługi świadczymy także w zakresie obliczeń statystycznych, interpretacji wyników badań, poprawie formułowanych wniosków oraz podsumowaniu badań.

Przyjmujemy zlecenia zarówno na poprawę całych prac  jak i konkretnych wzorów rozdziałów. Teksty opracowań poprawionych prac lub poszczególnych ich rozdziałów poprawiamy od podstaw. Pracujemy zgodnie ze standardami akademickimi. Wyceny poprawy pracy jak również etapy postępowania dokonujemy indywidualnie (zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego).

Korekta prac licencjackich i magisterskich – skutecznie i profesjonalnie

Oferta firmy mistrzpiora.pl, świadczy usługi profesjonalnej i rzetelnej pomocy naukowej polegającej na poprawie oraz korekcie wszelkich prac dyplomowych, tj. poprawie prac licencjackich, magisterskich, doktorskich, inżynierskich a także prac dyplomowych oraz MBA. Profesjonalna poprawa prac w zależności od stopnia skomplikowania przypadku, polega na naniesieniu poprawek wytyczonych przed promotora, czasem poprawa prac jest ściśle opisana przez promotora. Niestety w ciągu naszego długoletniego doświadczenia w korekcie prac, możemy śmiało stwierdzić, że uwagi które są przygotowane przez promotora, nie zawsze są jasno określone, a także czasami są bardzo skrupulatne, i doprowadzają nie tylko, do naniesienia korekty względem wymogów uczelni. W większości przypadków, korekta pracy wymaga profesjonalnego uzupełnienia danych rozdziałów w merytoryczne treści, a czasami najzwyczajniej w świecie, program anty plagiatowy nie przepuszcza pracy. Wtedy potrzebna jest inna usługa którą świadczymy tj. poprawa plagiatu.

 

Poprawa prac magisterskich i licencjackich – czy warto skorzystać ?

Poprawa prac magisterskich i licencjackich to szczegółowa korekta, według wytycznych ustalonych przez osobę prowadzącą studenta tj. promotora. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam, na profesjonalną korektę pracy pod kątem wszystkich wytycznych przygotowanych przez promotora. Z uwagi na indywidualny charakter oferowanych przez nas usług, każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie, i w ten sam wyceniania jest usługa poprawy i korekty pracy.

Ile kosztuje poprawa prac dyplomowych ? – licencjackich i magisterskich

Z reguły koszt poprawy prac dyplomowych, w tym licencjackich magisterskich, inżynierskich zaczyna się od 500zł do 7000zł i w zależności od stopnia skomplikowania pracy ilości poprawek do naniesienia i wytycznych promotora. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie bezpłatnej wyceny poprawy swojej pracy magisterskiej czy licencjackiej.

Cenę poprawy pracy zazwyczaj determinują wytyczne przygotowane przez promotora, ilości wytycznych, oraz złożoność całego projektu dyplomowego. Czasami promotor jest bardzo wymagający, i skrupulatny i ilość poprawek do zastosowania w pracy magisterskiej czy licencjackiej, jest dość duża co jest również pracochłonne. Jednak jako specjaliści jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom – studentom, usługi na najwyższym poziomie.

Ile trwa poprawa prac licencjackich i magisterskich ?

Z reguły czas wynosi od 5 do 7 dni roboczych. Jednak w niektórych przypadkach, czas może zostać wydłużony. Podlega to zazwyczaj indywidualnej ocenie, po przesłaniu szczegółowych wytycznych przygotowanych przez promotora. Po zaznajomieniu się z danym zakresem prac, przesyłamy wycenę usługi.

Czy moja praca zostanie zaakceptowana przez promotora?

Mamy długoletnie doświadczenie akademickie, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz bezpłatnej wyceny.

 

Dlaczego warto ? 

• Specjalizujemy się w pomocy dla wszystkich osób, które w procesie poprawy pracy dyplomowej, magisterskiej, doktorskiej napotkały problem i nie są w stanie same sobie z nim poradzić.

• Jeśli nie wiesz jak zacząć, masz kłopot z zebraniem bibliografii lub poprawą planu – skontaktuj się z nami. Zaoszczędzisz sobie stresu i nieprzespanych nocy.

• Nie potrafisz samodzielnie zaplanować etapów postępowania badawczego zgodnego ze sztuką metodologiczną?

• Nie potrafisz poprawnie skonstruować baz danych, zakodować i poddać operacjonalizacji zmiennych?

• Masz problem z przeprowadzeniem w profesjonalny sposób analizy statystycznej do pracy magisterskiej, doktorskiej, habilitacyjnej czy projektu naukowego?

• Chcesz mieć przejrzyście, graficznie zaprezentowane i profesjonalnie uwzględnione i poprawione wyniki swoich badań naukowych ?

• Nie potrafisz samodzielnie poprawić rozdziału, części lub też całości swojej pracy naukowej?

 

Realizacja

• Priorytetem podczas realizacji zlecenia jest dla nas zadowolenie klienta, którego traktujemy zawsze indywidualnie. Poprawa Twojej pracy będzie kompletna.

• W prosty i zrozumiały sposób omawiamy wszystkie etapy postepowania badawczego łącznie z uzasadnieniem wyboru zastosowanych testów statystycznych aż do momentu zakończenia projektu naukowego czy też udanej obrony pracy dyplomowej.

• Pomożemy Tobie dobrać (popartą obliczeniami statystycznymi) liczebność próby badanej, począwszy od napisania wniosku do Komisji Bioetycznej i uzyskania zgody jak i na późniejszych etapach realizacji postępowania badawczego.

• Wykonujemy także poprawy plagiatu „na cito” tzn. w ostatnich dniach przed złożeniem pracy zaliczeniowej.

• Naszą pomoc oferujemy na każdym etapie realizacji zlecenia, np. przy poprawie przygotowanych baz danych, postawienych odpowiednich hipotez lub przy przeprowadzenej analizy statystycznej etc.

• Poprawiamy także „na cito” rozdziały teoretyczne: wstęp, cel, materiał i metody, wyniki, dyskusja (struktura IMRAD).