Poprawa plagiatu

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

NASZE USŁUGI

h
Poprawa plagiatu w pracy licencjackiej

Skuteczna redukcja współczynnika plagiatu w pracy licencjackiej

h
Poprawa plagiatu w pracy magisterskiej

Skuteczna redukcja współczynnika plagiatu w pracy magisterskiej

i
Poprawa plagiatu w pracy dyplomowej

Skuteczna redukcja współczynnika plagiatu w pracy dyplomowej

i
Poprawa plagiatu w pracy doktorskiej

Skuteczna redukcja współczynnika plagiatu w pracy doktorskiej

Poprawa plagiatu w pracy MBA

Skuteczna redukcja współczynnika plagiatu w pracy MBA

Analiza statystyczna do projektów naukowych

Tworzymy profesjonalne obliczenia statystyczne do projektów naukowych

Skuteczna Poprawa plagiatu – Mistrz Pióra

Oferujemy skuteczną korektę i poprawę plagiatu JSA w pracy licencjackiej, magisterskiej, doktorskiej oraz dyplomowej. Z naszą pomocą poprawa plagiatu jest skuteczna ponieważ mamy ogromne doświadczenie w  pracy z klientami, którzy z różnych powodów mają problem z plagiatem w swojej pracy dyplomowej.

  • Wyszedł plagiat w Twojej pracy ? Nie załamuj się, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.
  • Nie masz czasu bądź masz go zbyt mało ? Jesteśmy w stanie poprawić plagiat na CITO, angażując przy tym cały zespół naszych specjalistów.
  • Ile kosztuje poprawa plagiatu ? Na cenę poprawy plagiatu wpływa wiele czynników począwszy od współczynnika plagiatu, po rodzaj pracy, oraz wymogów promotora, dlatego zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny Twojej pracy.

Skuteczna poprawa PLAGIATU JSA

Jeśli oczekujesz poprawy plagiatu na profesjonalnym poziomie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Mistrz Pióra Poprawa plagiatu JSA.

Poprawionych plagiatów

Maksymalny współczynnik plagiatu

Zadowolonych klientów

Wypitych kaw

Profesjonalna poprawa plagiatu Twojej pracy

Plagiatem, zgodnie z literaturą tematu, nazywamy przywłaszczenie twórczości intelektualnej innego Autora bez uwzględnienia przypisu świadczącego o prawach autorskich.

System antyplagiatowy JSA jest programem wyszukującym zapożyczenia i podobieństwa słowotwórcze między napisanym tekstem  (np. pracą dyplomową ) a zasobami internetowymi, międzyuczelnianymi i pochodzącymi z podręczników lub artykuł najczęściej on-line.

W pracach z niektórych dziedzin, np. medycznych, psychologicznych, pedagogicznych lub prawniczych bardzo trudno jest uniknąć plagiatu. Z reguły na seminariach dyplomowych z promotorem omawia się wyłącznie fakt tego czym jest plagiat a nie uczy się tego jak go skutecznie unikać. Umiejętność pisania tekstu bez znamion plagiatu wynika z wieloletniego doświadczenia naukowego, którego magistrant  z reguły jeszcze nie posiada.

W związku z powyższym „Mistrz Pióra” oferuje swoje kilkunastoletnie doświadczenie akademickie w tym zakresie. Jesteśmy bowiem zespołem multidyscyplinarnym najbardziej pożądanych w „świecie dyplomantów” dziedzin naukowych takich jak nauki: medyczne, biologiczne, przyrodnicze, nauki o zdrowiu, nauki społeczne, pedagogiczne, socjologiczne, techniczno-inżynieryjne, ekonomiczne i  politologiczne.

Skutecznie redukujemy poziom współczynnika plagiatu dużo poniżej 30%, czyli wymagań ministerialnych/uczelnianych ( z reguły do 10%).

Poprawa plagiatu – czy warto ? 

W większości przypadków jesteśmy w stanie poprawić plagiat w taki sposób aby praca była spójna i wartościowa. Jednak czasami zdarzają się przypadki, kiedy praca została wielokrotnie „klonowana” i poprawa plagiatu jest wręcz niemożliwa. Niestety wtedy taką pracę powinno napisać się całkowicie od nowa – co jest gwarancją pozytywnego rozpatrzenia przez promotora oraz przejścia pozytywnie systemu antyplagiatowego.

Ile kosztuje poprawa plagiatu ?

Z reguły poprawa plagiatu kosztuje od 500zł i może wynieść nawet 8000zł. Na cenę wpływa zarówno wysokość współczynnika plagiatu, jak również stopień skomplikowania pracy.

Cenę redukcji plagiatu w głównej mierze determinuje wysokość jego współczynnika i podlega wycenie indywidualnej. Wartość współczynnika powyżej 75% oznacza, że w ¾ pracę należy  napisać od początku, gdyż samo „parafrazowanie” nie wystarczy. Ten rodzaj usługi z wiadomych względów jest droższy, ale również podlega indywidualnej wycenie.

Jak długo trwa poprawa plagiatu ?

Standardowy czas poprawy plagiatu wynosi 5-7 dni roboczych. Jednak w niektórych przypadkach czas może zostać wydłużony. W naszej ofercie posiadamy również usługę poprawy plagiatu na CITO, jednak w okresie wysokiego zapotrzebowania czas może się wydłużyć

Ile razy mogę poprawiać plagiat?

Poprawiać plagiat można 3 razy, jednak jeśli współczynnik prawdopodobieństwa JSA jest bardzo wysoki, Twój promotor może oczekiwać napisania pracy od nowa

Ile procent plagiatu dopuszcza system antyplagiatowy JSA ?

System antyplagiatowy dopuszcza z reguły 25% jednak w zależności od uczelni może on wynosić nawet i 50% współczynnika prawdopodobieństwa

Jak oszukać antyplagiat ?

Nie ma sposobu na oszukanie systemu antyplagiatowego.

Czy moja praca zostanie zaakceptowana po poprawie plagiatu ?

Tak. Mamy długoletnie doświadczenie w pracy z poprawami plagiatów. Nasze usługi są wykonywane w profesjonalny i bardzo dokładny sposób, według wytycznych z raportów JSA.

 

Bezpieczna poprawa plagiatu JSA pracy magisterskiej i licencjackiej

Studenci na myśl o poprawieniu plagiatu pracy magisterskiej stają się niespokojni. Nic dziwnego, ponieważ napisanie pracy magisterskiej bez plagiatu jest warunkiem niezbędnym do otrzymania pożądanego dyplomu. To zagadnienie, które wymaga ogromnej ilości skupienia i porządnego przygotowania. Zobowiązuje ono przyszłych magistrów do zachowania najwyższego poziomu merytorycznego oraz niepowtarzalnego i odpowiedniego przygotowania swojej pracy magisterskiej w taki sposób, aby systemy anty plagiatowe nie wychwyciły podobieństw plagiatowych z innymi artykułami lub pracami. Chociaż istnieje parę istotnych wymogów, o których powinno się pomyśleć podczas konstruowania pracy magisterskiej, to dostosowanie się do nich naprawdę ułatwia zadanie a także powoduje, że pełny przebieg staje się kilkukrotnie łatwiejszy. Z pomocą naszego zespołu poprawa plagiatu w pracy magisterskiej staje się o wiele bezpieczniejsza. Jeśli w Twojej pracy licencjackiej lub magisterskie pojawił się problem z plagiatem wykrytym przez system plagiatowy JSA to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem – Mistrz Pióra – Skutecznie redukujemy współczynnik plagiatu dla naszych klientów.