Korekta i Poprawa plagiatu

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

NASZE USŁUGI

h
Poprawa plagiatu w pracy licencjackiej

Skuteczna redukcja współczynnika plagiatu w pracy licencjackiej

h
Poprawa plagiatu w pracy magisterskiej

Skuteczna redukcja współczynnika plagiatu w pracy magisterskiej

i
Poprawa plagiatu w pracy dyplomowej

Skuteczna redukcja współczynnika plagiatu w pracy dyplomowej

i
Poprawa plagiatu w pracy doktorskiej

Skuteczna redukcja współczynnika plagiatu w pracy doktorskiej

Poprawa plagiatu w pracy MBA

Skuteczna redukcja współczynnika plagiatu w pracy MBA

Analiza statystyczna do projektów naukowych

Tworzymy profesjonalne obliczenia statystyczne do projektów naukowych

Skuteczna Poprawa plagiatu – Mistrz Pióra

Oferujemy skuteczną korektę i poprawę plagiatu JSA w pracy licencjackiej, magisterskiej, doktorskiej oraz dyplomowej. Z naszą pomocą poprawa plagiatu jest skuteczna ponieważ mamy ogromne doświadczenie w  pracy z klientami, którzy z różnych powodów mają problem z plagiatem w swojej pracy dyplomowej.

  • Wyszedł plagiat w Twojej pracy ? Nie załamuj się, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.
  • Nie masz czasu bądź masz go zbyt mało ? Jesteśmy w stanie poprawić plagiat na CITO, angażując przy tym cały zespół naszych specjalistów.
  • Ile kosztuje poprawa plagiatu ? Na cenę poprawy plagiatu wpływa wiele czynników począwszy od współczynnika plagiatu, po rodzaj pracy, oraz wymogów promotora, dlatego zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny Twojej pracy.

Skuteczna poprawa PLAGIATU JSA

Jeśli oczekujesz poprawy plagiatu na profesjonalnym poziomie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Mistrz Pióra Poprawa plagiatu JSA.

Poprawionych plagiatów

Maksymalny współczynnik plagiatu

Zadowolonych klientów

Wypitych kaw

Profesjonalna poprawa plagiatu Twojej pracy dyplomowej

Plagiatem, zgodnie z literaturą tematu, nazywamy przywłaszczenie twórczości intelektualnej innego Autora bez uwzględnienia przypisu świadczącego o prawach autorskich.

System antyplagiatowy JSA jest programem wyszukującym zapożyczenia i podobieństwa słowotwórcze między napisanym tekstem  (np. pracą dyplomową ) a zasobami internetowymi, międzyuczelnianymi i pochodzącymi z podręczników lub artykuł najczęściej on-line.

W pracach z niektórych dziedzin, np. medycznych, psychologicznych, pedagogicznych lub prawniczych bardzo trudno jest uniknąć plagiatu. Z reguły na seminariach dyplomowych z promotorem omawia się wyłącznie fakt tego czym jest plagiat a nie uczy się tego jak go skutecznie unikać. Umiejętność pisania tekstu bez znamion plagiatu wynika z wieloletniego doświadczenia naukowego, którego magistrant  z reguły jeszcze nie posiada.

W związku z powyższym „Mistrz Pióra” oferuje swoje kilkunastoletnie doświadczenie akademickie w tym zakresie. Jesteśmy bowiem zespołem multidyscyplinarnym najbardziej pożądanych w „świecie dyplomantów” dziedzin naukowych takich jak nauki: medyczne, biologiczne, przyrodnicze, nauki o zdrowiu, nauki społeczne, pedagogiczne, socjologiczne, techniczno-inżynieryjne, ekonomiczne i  politologiczne.

Skutecznie redukujemy poziom współczynnika plagiatu dużo poniżej 30%, czyli wymagań ministerialnych/uczelnianych ( z reguły do 10%).

poprawa-plagiatu-jsa

Poprawa plagiatu – czy warto ? 

W większości przypadków jesteśmy w stanie poprawić plagiat w taki sposób aby praca była spójna i wartościowa. Jednak czasami zdarzają się przypadki, kiedy praca została wielokrotnie „klonowana” i poprawa plagiatu jest wręcz niemożliwa. Niestety wtedy taką pracę powinno napisać się całkowicie od nowa – co jest gwarancją pozytywnego rozpatrzenia przez promotora oraz przejścia pozytywnie systemu antyplagiatowego.

Ile kosztuje poprawa plagiatu ?

Z reguły poprawa plagiatu kosztuje od 500zł i może wynieść nawet 8000zł. Na cenę wpływa zarówno wysokość współczynnika plagiatu, jak również stopień skomplikowania pracy.

Cenę redukcji plagiatu w głównej mierze determinuje wysokość jego współczynnika i podlega wycenie indywidualnej. Wartość współczynnika powyżej 75% oznacza, że w ¾ pracę należy  napisać od początku, gdyż samo „parafrazowanie” nie wystarczy. Ten rodzaj usługi z wiadomych względów jest droższy, ale również podlega indywidualnej wycenie.

Jak długo trwa poprawa plagiatu w pracy dyplomowej ?

Standardowy czas poprawy plagiatu wynosi 5-7 dni roboczych. Jednak w niektórych przypadkach czas może zostać wydłużony. W naszej ofercie posiadamy również usługę poprawy plagiatu na CITO, jednak w okresie wysokiego zapotrzebowania czas może się wydłużyć

Ile razy mogę poprawiać plagiat?

Poprawiać plagiat można 3 razy, jednak jeśli współczynnik prawdopodobieństwa JSA jest bardzo wysoki, Twój promotor może oczekiwać napisania pracy od nowa

Ile procent plagiatu dopuszcza system antyplagiatowy JSA ?

System antyplagiatowy dopuszcza z reguły 25% jednak w zależności od uczelni może on wynosić nawet i 50% współczynnika prawdopodobieństwa

Jak oszukać antyplagiat ?

Nie ma sposobu na oszukanie systemu antyplagiatowego.

Czy moja praca zostanie zaakceptowana po poprawie plagiatu ?

Tak. Mamy długoletnie doświadczenie w pracy z poprawami plagiatów. Nasze usługi są wykonywane w profesjonalny i bardzo dokładny sposób, według wytycznych z raportów JSA.

 

Co to jest plagiat?

Plagiat to powielanie lub używanie cudzego dzieła bez uzyskania odpowiedniej zgody lub bez odpowiedniego oznaczenia źródła. To może obejmować kopiowanie tekstów, obrazów, danych lub jakiejkolwiek innej treści bez pozwolenia autora lub bez oznaczenia źródła.

Jak poprawić plagiat?

Aby poprawić plagiat, należy skontaktować się z naszą firmą, po zapoznaniu się z problemem klienta, przygotujemy indywidualną ofertę na wykonanie usługi.  Jeśli plagiat został popełniony w celach akademickich lub zawodowych, może być również konieczne wystosowanie przeprosin do odpowiedniej osoby lub instytucji. Pamiętaj, że kopiowanie jest nieetyczne i może mieć poważne konsekwencje prawne.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi korekty plagiatu. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest unikanie powielania treści w pracach naukowych i z tego powodu oferujemy Państwu nasze wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

Jeśli otrzymali Państwo raport JSA, oznacza to, że w pracy zawartej w nim zostały znalezione fragmenty tekstu, które powielają treści z innych źródeł. Nasz zespół specjalistów jest gotowy pomóc Państwu w rozwiązaniu tego problemu.

Nasza usługa polega na poprawie plagiatu w pracy na podstawie raportu JSA. Będziemy uwzględniać wszystkie sugestie i wskazówki zawarte w raporcie, aby upewnić się, że finalna wersja pracy będzie unikalna i zgodna z wytycznymi.

Nasza firma oferuje także pełną poufność i zachowanie dyskrecji w zakresie wszystkich usług świadczonych dla naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza usługa pomoże Państwu w uniknięciu problemów związanych z plagiatem i pozwoli na uzyskanie pozytywnej oceny w pracy naukowej.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą usługą, prosimy o kontakt z nami. Nasz zespół specjalistów jest gotowy udzielić wszelkich niezbędnych informacji i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Bezpieczna poprawa plagiatu JSA pracy magisterskiej i licencjackiej

Studenci na myśl o poprawieniu plagiatu pracy magisterskiej stają się niespokojni. Nic dziwnego, ponieważ napisanie pracy magisterskiej bez plagiatu jest warunkiem niezbędnym do otrzymania pożądanego dyplomu. To zagadnienie, które wymaga ogromnej ilości skupienia i porządnego przygotowania. Zobowiązuje ono przyszłych magistrów do zachowania najwyższego poziomu merytorycznego oraz niepowtarzalnego i odpowiedniego przygotowania swojej pracy magisterskiej w taki sposób, aby systemy anty plagiatowe nie wychwyciły podobieństw plagiatowych z innymi artykułami lub pracami. Chociaż istnieje parę istotnych wymogów, o których powinno się pomyśleć podczas konstruowania pracy magisterskiej, to dostosowanie się do nich naprawdę ułatwia zadanie a także powoduje, że pełny przebieg staje się kilkukrotnie łatwiejszy. Z pomocą naszego zespołu poprawa plagiatu w pracy magisterskiej staje się o wiele bezpieczniejsza. Jeśli w Twojej pracy licencjackiej lub magisterskie pojawił się problem z plagiatem wykrytym przez system plagiatowy JSA to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem – Mistrz Pióra – Skutecznie redukujemy współczynnik plagiatu dla naszych klientów.